Yorkshire terjerite kennelid FCI-EKL

Hetkel kehtivat EKL aretuse erinõudeid ei ole. 

Tõuühingusse kuuluvad FCI-EKL kennelnimega kasvatajad, kelle eesmärk on kasutada aretuses funktsionaalselt ja kliiniliselt terveid koeri.

Meie kasvatajad järgivad oma aretusprogrammis EKL tõuraamatu eeskirju ja kasvatajaeetika põhimõtteid!

magicalcharmer
Kennel Magical Charmer

Anne-Ly Kandelin

Juhatuse liige. Kasvataja

Olen tõuühingu asutaja- ja juhatuse liige aastast 2007. Kennel Magical Charmer on registreeritud EKL/FCI registris 20.02.2007

Esimene yorkshire terjer saabus meie perre aastal 2004 Ungarist. Nii see mitme koeraga teekond algas, kui 2008 tuli Poola poiss Valentino, kellega näitustel hakkasin käima. Aastate jooksul on kennelis kasvanud 7 koera. Paljud neist on Multi tšempion tiitlitega pärjatud, kes nüüd vanaduspõlve naudivad kodus padja peal. 

+372 5040428

Alliku küla, Saue vald

Kennel Magical Charmer

Minu kennelist ja koertest saab rohkem lugeda kodulehel

yorkshire terjeri kasvataja
Kennel Elegant Baubles

Larissa Johnson

FCI-EKL kasvataja. Kennel Elegant Baubles

I was searching for the breed, which would be suitable for me and my family, for home, for the soul, a small dog but smart, a “guard” dog for the members of the family, with a good temperament, and Yorkshire Terrier appeared as an absolutely ideal choice.
In the first place I liked Yorkie’s appearance- the majestic, the pride ..but at the same time their cuteness, funny look.

Was impressed by accessories for yorkies- the bows for top-knots,the hair cuts you can do- it is a creation,an art, because hair care for this breed is a necessity.
Now I love this breed even more. Enjoying the daily care of the dogs, activities with them, grooming. Daily care for my pets gives me lots of fun and sort of relaxation.
Very much love to be with dogs in the ring.

In my opinion Yorkshire Terrier is a great breed. Any person will get a lot of pleasure of communication with these dogs!

+372 55699191

Alliku küla, Saue vald

Kennel Elegant Baubles

Rohkem infot FG lehel

Kennel Solarsoul

Sirje Nõmme ja Katrin Puusepp

FCI-EKL kasvatajad. Aretustoimkonna liikmed

Kennel Solarsoul on väike hobikennel, mis on registreeritud 2009.aastal. Kenneli nimi tuleneb inglise keelest ja tähendab „ päikese hinge“, mis sobib täielikult iseloomustama neid väikeseid rõõmsameelseid, energilisi ja vapraid koerakesi. Kenneli asutajaks on Sirje Nõmm. Alates 2012. aastast on kenneli omanikud Sirje Nõmm ja Katrin Puusepp.

Meie eesmärgiks on aretada terveid, tugevaid ja hea iseloomuga koeri. Meie jaoks on koerad pereliikmed, sõbrad ja kaaslased ning sellepärast on sooviks, et meie kutsikate omanikud suhtuksid oma koertesse samamoodi.

Kui te soovite meie kennelist kutsikat või kui teil on mure oma neljajalgse sõbra heaolu ja tervise pärast, võtke julgesti meiega ühendust!

Sirje

+372 56450530

Pärnumaa

Katrin

Kennel Solarsoul

Rohkem infot FB lehel

yorkshire terjeri kasvataja
Kennel Nordics Hütte

Maili Meskat

FCI-EKL kasvataja.

Kasvatame yorkshire`í terjereid ja kennelis elavad ka bolonja bichonid. Koerandusega on tegeldud aastast 1978 alguses Saksamaal ja aastal 2003 sai registreeritud ka Eestis kennel Nordics Hütte.

Oleme osalenud erinevatel rahvusvahelistel kuulekuskoolitustel, seminaridel ja aretuskoolitustel. Meie aretus põhineb korrektsusel (tõustandardile vastavus FCI), tervisel ja loomulikult parimal tõule omasel iseloomul. Meie koerad on iseloomukindlad truud perekoerad ja sõbrad kogu eluks. Kenneli kasvandikud elavad erinevates Euroopa riikides ja Eestis. 

Kõik meie kutsikad saavad suure armastusega esimestest elupäevadest peale, 24 tundi meie pere poolt hoolitsetud, tõualaselt üleskasvatatud ja parimalt sotsialiseeritud.
Kui sul tekkis huvi minu armastatud koeratõu vastu, nõustame sind meeleldi.

+372 53464779

Pärnu linn

Kennel Nordics Hütte

Rohkem infot kodulehel

Scroll to Top