yorkshire kutsikas

NB! EYTTÜ ei vastuta liikmete tegevuse eest. Kõik kasvatajad peavad lähtuma oma aretustegevuses ja pesakondade müügil FCI/EKL eeskirjadest! Oleme avaldanud “musta nimekirja” koertest keda aretuses kasutada ei tohi!

Tulevane kutsikaomanik peaks eelnevalt korralikult läbi lugema tõustandardi, mõtlema enda jaoks välja kas soovib kodukoera või tulevikus ka pesakondi teha, võtma ühendust kasvatajaga ja ootamiseks varuma kannatust. Kõikide pesakondade planeerimised ehk paaritused ei õnnestu ja seetõttu võib ooteaeg isegi aastapikkuseks venida.

Keskmiselt maksab yorkshire terjeri kutsikas olenevalt sugupuust 1 500-2 000 EUR’i. Näitusekoerte hinnad hakkavad 2000-2500 EUR’st. Palun tutvuge kasuliku infoga allpool. 
Niinimetatud väikeste puudustega “kodukoera” tõutunnistusele võib vastutustundlik kasvataja teha MA-registri märke. Neid koeri ei saa ja ei tohi kasutada aretuses (liiga väike kaal, hambumusviga, peitemunandisus, liigeseprobleemid jm)
 

Info kutsikaostjale

Kelle käest osta kutsikas?

Kutsikas kodus ...

Tüüpilised vead sotsialiseerimisel

Paberiteta kutsikad?

Kutsikad alla 500 euro?

Kutsikavabrikud

Peata kutsikavabrikute töö!

Kennelite kuulutused

Kennelis MAGICAL CHARMER sündisid 25.11.2023 yorkshire terjeri kutsikad – 3 emast (broneeritud) ja 1 isane (vaba). Vanematel on täidetud soovituslikud aretusnõuded ja teostatud terviseuuringud (põlved).

Isa: 𝗪𝗢𝗡𝗗𝗘𝗥𝗙𝗢𝗥𝗠 𝗖𝗔𝗣𝗧𝗔𝗜𝗡 𝗔𝗠𝗘𝗥𝗜𝗖𝗔 

Terviseuuring: PL 0/0

Reg.nr. EST-03704/19

Kutsikate isa on Rahvusvaheline Välimikutšempion C.I.B. 

Ema: Magical Charmer Qalaxy Queen Mayan

Terviseuuring: PL 0/0

Reg.nr. EST-00090/19

Tiitlid:  EST J CH; ROUJCH, EST CH, LV CH, LT CH, BALT CH

Garanteerime abi kasvatusküsimustes ja karvahooldusel. Kutsikad loovutatakse sotsialiseeritult, EKL/FCI tõutunnistusega, ostu-müügilepinguga. Loovutusaeg jaanuar 2024 lõpus. Rohkem infot ja pilte kenneli Facebookis / kodulehel või kontakttelefon +(372) 5040428 Anne-Ly Kandelin 

Kennelis Elegant Baubles on vaba väga ilus isane kutsikas, sündinud 01.12.23

Kiibitud, vaktsineeritud, Eu vetpass, EKL tõutunnistus. Loovutamisele valmis .

Info tel 55699191 ljohnson1811@gmail.com

VANEMATE INFO

Parimat uut kodu otsib 8-aastane emane paberitega Yorkshire Terjer.

Ta on väga armas koer, kuid kahjuks ei sobi ta elama teiste emaste koertega. Harjunud lastega, tervisemuresid ei esine. Koer on osalenud näitustel, laseb teha groomingut ja on sotsiaalne. Kaal 2,7 kg – väiksemat tüüpi, ei ole lärmakas ning talub üksi kodus olemist, käib ilusti rihmas õues, vajadusel kasutab ka lappi.

Kui soovid pakkuda talle armastavat kodu, võta palun ühendust telefonil 55565592 või dm Kristel Kivikas. Koer asub Pärnus.

Scroll to Top