yorkshire kutsikas

NB! EYTTÜ ei vastuta liikmete tegevuse eest. Kõik kasvatajad peavad lähtuma oma aretustegevuses ja pesakondade müügil FCI/EKL eeskirjadest! Oleme avaldanud “musta nimekirja” koertest keda aretuses kasutada ei tohi!

Tulevane kutsikaomanik peaks eelnevalt korralikult läbi lugema tõustandardi, mõtlema enda jaoks välja kas soovib kodukoera või tulevikus ka pesakondi teha, võtma ühendust kasvatajaga ja ootamiseks varuma kannatust. Kõikide pesakondade planeerimised ehk paaritused ei õnnestu ja seetõttu võib ooteaeg isegi aastapikkuseks venida.

Keskmiselt maksab yorkshire terjeri kutsikas olenevalt sugupuust 1 500-2 000 EUR’i. Näitusekoerte hinnad hakkavad 2000-2500 EUR’st. Palun tutvuge kasuliku infoga allpool. 
Niinimetatud väikeste puudustega “kodukoera” tõutunnistusele võib vastutustundlik kasvataja teha MA-registri märke. Neid koeri ei saa ja ei tohi kasutada aretuses (liiga väike kaal, hambumusviga, peitemunandisus, liigeseprobleemid jm)
 

Info kutsikaostjale

Kelle käest osta kutsikas?

Kutsikas kodus ...

Tüüpilised vead sotsialiseerimisel

Paberiteta kutsikad?

Kutsikad alla 500 euro?

Kutsikavabrikud

Peata kutsikavabrikute töö!

Kennelite kuulutused

Kennelis Elegant Baubles sündisid 17.03.2024 yorkshire terjeri kutsikad – vaba 2 isast. Vanematel on täidetud soovituslikud aretusnõuded ja teostatud terviseuuringud (põlved).

Isa: 𝗪𝗢𝗡𝗗𝗘𝗥𝗙𝗢𝗥𝗠 𝗖𝗔𝗣𝗧𝗔𝗜𝗡 𝗔𝗠𝗘𝗥𝗜𝗖𝗔 – Rahvusvaheline Välimikutšempion C.I.B.

Reg.nr. EST-03704/19 

Ema: Elegant Baubles Yellow Roly Poly – Rahvusvaheline Välimikutšempion C.I.B. 

Reg,nr. EST-04597/17

Kutsikad loovutatakse sotsialiseeritud, EKL/FCI tõutunnistusega, ostu-müügilepinguga. Loovutusaeg alates mai 2024 lõpus. Rohkem infot ja pilte kenneli https://www.facebook.com/larissa.johnson.1042 või kontakt tel. 55699191 

Scroll to Top